KLIMATYZACJA

Za zimno? Za gorąco? Brak świeżego powietrza?

Tego typu problemy dotyczą wszystkich pomieszczeń, w których przebywamy – czy w domu, czy w mieszkaniu, w biurze, centrum handlowym bądź obiektach użyteczności publicznej – w szkołach, szpitalach i urzędach.

Montaż klimatyzacji to odpowiedź na powyższe pytania i problemy – klimatyzacja daje odpowiedni komfort i wygodę przebywania w pomieszczeniach codziennego użytku. „Montuj klimatyzację tak, jakbyś montował ją dla siebie” – ta dewiza, powtarzana przez nas niczym mantra guru klimatyzacyjnego, przyświeca nam każdorazowo podczas wykonywanej przez nas pracy. Dlatego właśnie do każdego zlecenia podchodzimy z entuzjazmem i precyzją, pieczołowicie dokonując oględzin i pomiarów w wybranym pomieszczeniu. Wiele firm wykonuje montaż klimatyzacji na zasadzie „byle gdzie – byle szybko”. To poważny błąd, którego się wystrzegamy.

Nasze ekipy monterskie to grupa doświadczonych profesjonalistów, wyposażonych w odpowiednie urządzenia i narzędzia do wykonania estetycznego i dokładnego montażu klimatyzacji.

Wykonujemy montaż klimatyzacji w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego – wszędzie tam, gdzie potrzeba zapewnić właściwą cyrkulację powietrza, ogrzać lub schłodzić dane pomieszczenie.

Potrzebujesz porady w kwestii montażu jednostki zewnętrznej lub wewnętrznej? Chcesz wiedzieć, ile kosztować będzie montaż klimatyzacji? Zastanawiasz się, jakie urządzenia będą dla Ciebie najlepsze? Nie mogłeś lepiej trafić. Dojazd, doradztwo, dobór urządzeń i wycena klimatyzacji – wszystko to wykonujemy bezpłatnie.

Serwis klimatyzacji zamontowanej przez naszą firmę oraz serwis urządzeń, które zainstalowała inna firma – to również mieści się w ramach wykonywanych przez nas usług.

Wykonujemy montaż klimatyzacji w Warszawie oraz na terenie całego województwa mazowieckiego

– wszędzie tam, gdzie potrzeba zapewnić właściwą cyrkulację powietrza, ogrzać lub schłodzić dane pomieszczenie.

Klimatyzacja do domu

Klimatyzacja do domu lub mieszkania musi spełniać określone warunki, takie jak: cicha praca jednostki wewnętrznej, energooszczędność oraz komfort i wysoka jakość powietrza, dostarczanego do pomieszczenia. Montując klimatyzację kierujemy się wygodą oraz komfortem użytkowników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Klimatyzacja do biura

Klimatyzacja do biura, czyli naszego miejsca pracy, w którym często spędzamy od kilku do kilkunastu godzin dziennie, powinna przede wszystkim gwarantować komfort i właściwą atmosferę do podejmowania kluczowych decyzji, a także poprawić wydajność i jakość pracy pracowników.

Clima Projekt
komfort na jaki zasługujesz!

Mamy nadzieję, że – tak jak my – uważasz firmę Clima Projekt za eksperta i najlepszego fachowca w dziedzinie montażu klimatyzacji.