Klimatyzacja Mitsubishi

Mitsubishi Electric od wielu lat jest w czołówce firm produkujących urządzenia klimatyzacyjne na świecie i w Europie. Klimatyzacja Mitsubishi chcąc sprostać wymaganiom jakie stawia rynek, firma wciąż wprowadza nowe rozwiązania do swoich urządzeń, które znajdują uznanie wśród klientów oraz firm zajmujących się sprzedażą i montażem urządzeń klimatyzacyjnych.

Urządzenia firmy Mitsubishi Electric spełniają najwyższe wymagania klientów, takie jak: design, głośność urządzeń, wydajność, jakość materiałów.

Dzięki swojej wszechstronności i innowacyjności urządzenia Mitsubishi Electric mogą być zastosowane do domów, biur, budynków komercyjnych oraz wielu innych obiektów, gdzie wymagane jest schłodzenie, ogrzanie lub wymiana powietrza.

Klimatyzacja Mitsubishi do domu.

 

Urządzenie ścienne Diamond

Urządzenie ścienne Diamond wyróżnia się nie tylko za sprawą eleganckiego wyglądu. Posiada też wiele nowatorskich funkcji. Przykładowo jest wyposażone w dwie działające niezależnie od siebie żaluzje powietrzne. Mogą one kierować strumień powietrza w różne strony, aby chłodzić lub ogrzewać powietrze we wnętrzu w sposób jak najbardziej komfortowy. Czujnik i-see 3D wykrywa obecność i położenie osób w pomieszczeniu i odpowiednio reguluje działanie klimatyzacji, aby kierunek nawiewu był jak najprzyjemniejszy.

Pokaż swój indywidualizm

  • Ruby Red oznacza ekskluzywną aranżację wnętrza i ciekawe akcenty kolorystyczne.
  • Natural White i Pearl White idealnie dopasowują się do wnętrza pomieszczenia. Tworzą nowoczesne kontrasty zwłaszcza na tle ciemnych ścian.
  • Onyx Black jest to wyraźny akcent stylistyczny, który można doskonale wykorzystać w aranżacjach wnętrz.

 

Urządzenie ścienne Dekoracyjne
SERIA M/ MSZ-EF
Urządzenia ścienne Premium MSZ-EF to idealne połączenie estetyki i techniki klimatyzacyjnej w najpiękniejszej formie. Dostępne są w 6 wersjach mocy chłodniczej i grzewczej, co ma wpływ na możliwość odpowiedniego dopasowania do wielkości pomieszczenia. Piękna linia oraz dostępność w trzech kolorach-matowy srebrny, błyszczący biały, błyszczący czarny- pozwalają na idealne dopasowanie do wnętrza pomieszczenia. Oprócz nie banalnego wyglądu, urządzenia charakteryzują się cichą pracą ok. 21 decybeli, co pozwala na ich montaż w gabinetach lekarskich,kancelariach i mieszkaniach. Klimatyzatory mogą być montowane w systemie Single oraz Multi Split.

 

Kompaktowe urządzenie ścienne
SERIA M/ MSZ-AP

Seria urządzeń SF to kompaktowe dyskretne urządzenia do pomieszczeń,w których ważne jest dla użytkownika stylistyka, poziom hałasu oraz możliwości technologiczne. Urządzenia dostępne są w szerokim zakresie mocy chłodniczej od 1,5 kW do 5,0 kW. Poprzez swoje niewielkie wymiary świetnie pasują do każdego wnętrza, a dzięki niskiemu poziomowi  hałasu można je wykorzystać w kancelariach, gabinetach oraz oczywiście  w mieszkaniach. Dzięki opatentowanemu systemowi rozprowadzania  powietrza Dual Air Guide, pozwala na chłodzenie bez przeciągów.

 

Urządzenia przypodłogowe
SERIA M/ MFZ-KT

 

Wielokrotnie zdarza się tak, że nie mamy miejsca na powieszenie jednostki wewnętrznej w pomieszczeniu. W takich pomieszczeniach idealnie znajdują się urządzenia przypodłogowe, które dzięki swoim kształtom oraz bardzo cichej pracy ok 19dB, idealnie wpasowują się do pomieszczenia. Urządzenia wyposażone są w wylot powietrza, który dzieli strumień w dwóch kierunkach w celu optymalnego rozprowadzenia powietrza.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Mitsubishi Electric, oraz na zakładce klimatyzacja znajdziecie Państwo ofertę produktową innych producentów