Klimatyzacja do biura

Komfort wewnątrz Twojej firmy

Klimatyzacja do biura Warszawa

Klimatyzacja do biura, czyli naszego miejsca pracy, w którym często spędzamy od kilku do kilkunastu godzin dziennie, powinna przede wszystkim gwarantować komfort i właściwą atmosferę do podejmowania kluczowych decyzji, a także poprawić wydajność i jakość pracy pracowników. 

Odpowiednia wydajność, efektywność kosztowa i przemyślane miejsce montażu to cechy dobrze wykonanej instalacji klimatyzacyjnej. Jej użytkowanie to wyższy komfort zarówno pracowników biura, jak i jego klientów. 

Na wybór odpowiednich urządzeń ma wpływ wiele czynników między innymi wielkość biura, liczba osób pracujących w danym pomieszczeniu, nasłonecznienie, ilość komputerów oraz innych urządzeń oddających ciepło. Każde biuro jest inne, i do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Należy brać pod uwagę, że właściwy dobór klimatyzacji do biura ma ogromny wpływ na wydajność pracy. Jednocześnie na zastosowanie odpowiednich urządzeń ma wpływ wiele czynników min: wielkość biura, ilość osób pracujących w danym pomieszczeniu, nasłonecznienie, ilość komputerów oraz innych urządzeń oddających ciepło. 

Klimatyzacja w biurze może być tradycyjna czyli wersja Split, częściej spotykaną wersją to urządzenia kasetonowe montowane w suficie, rozprowadzające powietrze w czterech kierunkach dzięki czemu w całym pomieszczeniu mamy identyczną temperaturę. Wielokrotnie też możemy spotkać klimatyzatory kanałowe, częściej montowane w hotelach oraz pensjonatach, ale oczywiście również w biurach znajdują swoje zastosowanie.

W biurach o mniejszej powierzchni lub składających się z kilku gabinetów najczęściej montowane są klimatyzatory ścienne, dzięki temu, że możemy je powiesić na każdej ścianie.

Klimatyzatory kasetonowe najczęściej stosowane są w biurach, gdzie zamontowany jest sufit podwieszany, dzięki czemu cała instalacja jest schowana nad sufitem co ma wpływ na estetyką wykonania.

Regularny serwis połączony z dbałością o stan techniczny urządzenia dają gwarancję zdrowia jego użytkownikom. Łatwa i intuicyjna obsługa urządzenia pozwala na dowolne ksztaltowanie temperatury i innych parametrów powietrza w pomieszczeniu.

Marki, które u nas kupisz

Lata doświadczenia zaowocowały naszą ścisłą współpracą z wiodącymi markami, których urządzenia możemy zaproponować naszym Klientom w korzystnych cenach. Jeśli jednak poszukujesz klimatyzacji innego producenta – jesteśmy w stanie sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie.