Klimatyzacja do domów i mieszkań

Komfort w domu lub mieszkaniu

Klimatyzacja do domu Warszawa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit

Klimatyzacja do domu lub mieszkania musi spełniać określone warunki, takie jak: cicha praca jednostki wewnętrznej, energooszczędność oraz komfort i wysoka jakość powietrza, dostarczanego do pomieszczenia.

Montując klimatyzację, kierujemy się wygodą oraz komfortem użytkowników. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Zastanawiasz się od czego zacząć? Przy wyborze klimatyzacji musisz kierować się własnym komfortem oraz musisz pamiętać, że nie montujesz klimatyzacji tylko na rok lub dwa, lecz na wiele lat, w trakcie których powinieneś być zadowolony z wybranego urządzenia. 

Zawsze podczas podejmowania decyzji o zakupie i montażu klimatyzacji pojawia się wiele pytań. Postaramy się przybliżyć proces montażu klimatyzacji. Przyjazd oraz oględziny jak również dobór oraz wycena urządzeń i montażu jest gratis

Jest kilka sposobów na montaż klimatyzacji w domu lub mieszkaniu. Najprostszym jest montaż typu Split, inaczej 1;1 czyli jedna jednostka wewnętrzna połączona do agregatu na zewnątrz. Montujemy klimatyzator na ścianie pod sufitem. W takim systemie schładzamy jedno pomieszczenie, chyba że mamy powierzchnię otwartą to grawitacyjnie możemy schłodzić większą powierzchnię. Inny rozwiązanie jest, gdy zamierzamy schłodzić lub ogrzać kilka pomieszczeń naszego mieszkania lub domu. W tedy rozwiązaniem jest system Multi-Split pozwalający na zamontowanie jednego agregatu na zewnątrz i nawet do 8 jednostek wewnątrz. Takie rozwiązanie jest w szczególności dobre jeżeli nie mamy możliwości zawieszenia lub postawienia więcej ilości jednostek zewnętrznych.A co w przypadku, gdy nie mogę lub nie mam miejsca na ścianie pod sufitem? W takim przypadku mamy możliwość zamontowania klimatyzatora przypodłogowego, można porównać go do eleganckiego kaloryfera, ponieważ zamontowany jest kilkanaście centymetrów na podłogą i zasadę działania ma identyczną jak zwykły klimatyzator.

Jeżeli jednak nie chcesz wieszać nic na ścianie, a zamierzasz zamontować sufity podwieszane, to bardzo fajnym rozwiązanie jest klimatyzator sufitowy montowany w suficie podwieszanym, który nadmuchuje równomiernie powietrze w czterech kierunkach.

Jest wiele możliwości montażu klimatyzacji, zadzwoń do nas , a z pewnością pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Ciebie i twoich bliskich.

Każdy montaż wykonywany jest przez wyspecjalizowanych fachowców, posiadających odpowiednie uprawnienia.

Marki, które u nas kupisz

Lata doświadczenia zaowocowały naszą ścisłą współpracą z wiodącymi markami, których urządzenia możemy zaproponować naszym Klientom w korzystnych cenach. Jeśli jednak poszukujesz klimatyzacji innego producenta – jesteśmy w stanie sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie.