KLIMATYZACJA WARSZAWA MOKOTÓW

Pełen pakiet usług

Klientów z Mokotowa zapraszamy do zapoznania z nasza ofertą z zakresu montażu i serwisu klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Przygotowujemy dedykowane projekty instalacji do wszystkich typów pomieszczeń: 

  • mieszkań,
  • domów,
  • obiektów użyteczności publicznej,
  • biur,
  • hal przemysłowych.

Gwarancja jakości

Bogate doświadczenie zdobyte podczas tysięcy montażów, wieloletnia współpraca z dostarczycielami najwyższej klasy urządzeń oraz stały rozwój oferty i kompetencji naszych pracowników dają naszym klientom gwarancję najwyższej jakości usług.

WENTYLACJA

Mając świadomość, że prawidłowo zaprojektowany system wentylacyjny to gwarancja dobrego stanu technicznego budynków oraz zdrowia ich użytkowników, dbamy by nasze realizacje spełniały najwyższy poziom standardów technicznych. Przygotowujemy instalacje dla wszystkich typów pomieszczeń mieszkalnych, komercyjnych i gastronomicznych.

KLIMATYZACJA DO BIURA

Biuro to miejsce, gdzie pracownicy spędzają dużą część dnia, a ich efektywność zależy w znacznej mierze od panujących w nim warunków. Aby parametry powietrza zawsze były odpowiednie warto zainwestować w profesjonalny system klimatyzacyjny. Mamy doświadczenie w realizacji instalacji dla wszystkich typów pomieszczeń komercyjnych.

KLIMATYZACJA DO DOMU

Komfort pomieszczeń mieszkalnych to wysoka jakość wypoczynku i zdrowie dla ich użytkowników. Zadbać można o nie kompleksowo, decydując się na nowoczesny system klimatyzacyjny, który nasi fachowcy potrafią zrealizować nawet w najbardziej wymagających warunkach.

SERWIS

Nowoczesne klimatyzatory to urządzenia gwarantujące wieloletnią, bezawaryjną pracę. Aby utrzymać ich stan techniczny na wzorcowym poziomie należy jednak pamiętać o regularnych pracach serwisowych, które nasi pracownicy dokonują z pełnym profesjonalizmem i dokładnością.

Tak działamy

ETAP 1

OGLĘDZINY

Każda instalacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, które my gwarantujemy, rozpoczynając każdą realizację od rzetelnego zebrania danych i dokonania pomiarów.

ETAP 2

PROJEKT

Zdajemy sobie sprawę jak dużą zmianą dla każdego wnętrza jest montaż systemu klimatyzacyjnego, dlatego planując jego wykonanie, bierzemy pod uwagę nie tylko jego efektywność, ale także walory użytkowe i estetyczne całej instalacji.

ETAP 3

MONTAŻ

Dbamy o staranność wykonania i dokładną obróbkę wokół realizowanych przez nas instalacji. Każde pomieszczenie, w którym pracujemy, pozostawiamy w stanie niepogorszonym i nienagannym porządku.

ETAP 4

OPIEKA SERWISOWA

Zachowanie pełnej sprawności i funkcjonalności, a przede wszystkim sterylności klimatyzatorów wymaga regularnych prac sewisowych, które nasi fachowcy wykonują terminowo i sprawnie. 

Klimatyzacja
Warszawa Ursynów

Dzięki latom doświadczenia znamy Warszawę i specyfikę tego rynku jak mało która firma. Klientom z regionu oferujemy montaż instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła w różnego każdego typu budynkach prywatnych, komercyjnych i przemysłowych.

dasdas
dasdasd

Szybki dojazd

Dzięki dobremu położeniu na mapie Warszawy i dużej mobilności naszych ekip montażowych, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na wszystkie zgłoszenia z Mokotowa i okolic. 

Marki, które u nas kupisz

Od lat prowadzimy ścisłą współpracę z producentami najwyższej klasy urządzeń klimatyzacyjnych. Na specjalne życzenie klienta ściągamy również sprzęt innych marek.

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli zastanawiasz się nad montażem klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła na terenie Mokotowa, nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w celu diagnozy zapotrzebowania oraz wstępnej wyceny projektu.

Skontaktuj się z nami!