KLIMATYZACJA WARSZAWA URSYNÓW

Kompleksowe usługi

Klientów z Ursynowa zapraszamy do skorzystania z naszych usług z obszaru montażu i serwisu klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła. Tworzymy zindywidualizowane projekty instalacji do wszystkich typów pomieszczeń: 

  • mieszkań,
  • domów,
  • obiektów użyteczności publicznej,
  • biur,
  • hal przemysłowych.

Gwarancja jakości

Wieloletnie doświadczenie na rynku i ścisła współpraca z wiodącymi producentami technologii HVAC sprawiają, że nasze usługi gwarantują najwyższy poziom wykonania i dbałości o każdy detal.

WENTYLACJA

Tworzymy systemy wentylacyjne dla wszystkich typów pomieszczeń, wspomagając naturalną cyrkulację powietrza, a tym samym komfort i zdrowie ich użytkowników. Zmniejszenie poziomu zanieczyszczeń, zapobieganie powstawaniu nadmiernej wilgoci i grzyba - to tylko kilka z powodów by zadbać o odpowiedni obieg powietrza w każdym rodzaju wnętrza.

KLIMATYZACJA DO BIURA

Klimatyzacja dla biznesu, czyli naszego miejsca pracy, w którym często spędzamy od kilku do kilkunastu godzin dziennie, powinna przede wszystkim gwarantować komfort i właściwą temperaturę, która pozwoli sprawnie i wydajnie wykonywać pracę. Nasze rozwiązania to gwarancja warunków sprzyjających efektywności i skupieniu.

KLIMATYZACJA DO DOMU

Klimatyzacja do domu lub mieszkania musi spełniać określone warunki, takie jak: cicha praca jednostki wewnętrznej, energooszczędność oraz komfort. Nasze realizacje to gwarancja pełnej satysfakcji z wysokiej jakości powietrza.

SERWIS

Odpowiedni serwis zapewnia długotrwałe i efektywne działanie urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Nasi fachowcy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania przeglądów i napraw oferowanych przez nas sprzętów i mogą służyć pomocą zarówno w wymianie części eksploatacyjnych, jak i naprawach wszelkiego typu awarii. 

Tak działamy

ETAP 1

OGLĘDZINY

Nie ma dwóch takich samych lokalizacji ani dwóch identycznych montaży, dlatego każdorazowo przed przystąpieniem do planowania realizacji, udajemy się na miejsce przyszłej realizacji i dokonujemy dokładnych oględzin. Dzięki temu przyszły projekt instalacji możemy oprzeć na szczegółowych i rzetelnych danych.

ETAP 2

PROJEKT

W oparciu o szczegółowe dane pochodzące z oględzin tworzymy zindywidualizowany projekt instalacji, który pozwoli na maksymalizację efektywności i minimalizację inwazyjności planowanej realizacji. Staranny i dokładny plan działania pozwala nam upewnić się, że po wykonaniu usług obsługiwane wnętrza pozostawimy w stanie niepogorszonym.

ETAP 3

MONTAŻ

Realizacja montażu to kluczowy etap każdego projektu. Efektywność prac musi iść w parze z ich estetyką i schludnością. W jak najmniejszym stopniu ingerując w bryłę budynku i jego wygląd, dbając o pełną satysfakcję klienta, zawsze staramy się, aby zostawić po sobie wnętrza w niepogorszonym stanie.

ETAP 4

OPIEKA SERWISOWA

Oferowany przez nas sprzęt ma przed sobą długie lata żywotności, które wymagają jednak stosownych przeglądów i regularnych prac serwisowych. Nasi doświadczeni pracownicy świadczą pełen zakres usług związanych z utrzymaniem sprawności, jak i likwidacją awarii urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz pomp ciepła.

Klimatyzacja
Warszawa Ursynów

Dzięki latom doświadczenia znamy Warszawę i specyfikę tego rynku jak mało która firma. Ursynów to dzielnica o wielu obliczach - od wielkich blokowisk po kameralne osiedla domków jednorodzinnych. Nasi montażyści przygotowani są do pracy w każdym otoczeniu i efektywnego projektowania rozwiązań dla wszystkich typów wnętrz. 

dasdas
dasdasd

Szybki dojazd

Dzięki dobremu położeniu na mapie Warszawy i dużej mobilności naszych ekip montażowych, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie zareagować na wszystkie zgłoszenia z Ursynowa i okolic. Nasi instalatorzy są na wycięgnięcie ręki zarówno przy planowaniu regularnych przeglądów, jak i w sytuacjach nagłych awarii, kiedy to służymy szybką i sprawną pomocą.

Marki, które u nas kupisz

W ofercie posiadamy urządzenia wszystkich wiodących producentów, z którymi od lat pozostajemy w ścisłej współpracy. Jeśli jednak poszukujesz klimatyzacji innego producenta – jesteśmy w stanie sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie.

Bądźmy w kontakcie!

Jeśli myślisz o montażu klimatyzacji, wentylacji lub pompy ciepła w swojej nieruchomości na terenie Ursynowa, ale masz jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami, którzy gotowi sa odpowiedzieć fachowo na każde pytanie. Z nimi omówisz szczegóły projektu i zaplanujesz jego realizację.

Skontaktuj się z nami!