SERWIS

Montując klimatyzację musimy zawsze pamiętać, że jej żywotność i jakość działania zależy w dużej mierze od regularnego serwisu. Nasza firma wykonuje serwis klimatyzacji począwszy od standardowych przeglądów okresowych, po skomplikowane naprawy usterek urządzenia. Wykonujemy serwis wszystkich najpopularniejszych marek dostępnych na naszym rynku tj. Mitsubishi, Toshiba, Daikin,Gree, LG, Haier, Innova. Serwis klimatyzacji wykonujemy w domach, biurach oraz obiektach przemysłowych, jak również w obiektach użyteczności publicznej, wszędzie tam gdzie potrzebny jest serwis klimatyzacji oraz montaż klimatyzacji.

Dlaczego serwis klimatyzacji z Clima Projekt, dlaczego my?

Nasza firma posiady wysoce wykwalifikowanych fachowców z długoletnim doświadczeniem w branży klimatyzacyjnej. Nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, aby wykonywać serwis klimatyzacji. Współpracujemy bezpośrednio z producentami urządzeń, co pozwala nam pracować tylko na oryginalnych częściach serwisowych.

Nasz serwis polega na kompleksowym przeglądzie urządzenia wewnętrznego oraz zewnętrznego, jeżeli zachodzi taka potrzeba uzupełnimy również czynnik chłodniczy.

Każdy serwis wykonujemy z należytą starannością z zachowaniem czystego miejsca pracy przed, po oraz w trakcie wykonywanych prac. Serwis klimatyzacji, nie polega tylko na ogólnym czyszczeniu urządzenia z zewnątrz, ale również na kompleksowym sprawdzeniu:

  • sprawdzenie szczelności układu,
  • sprawdzenie jakość filtrów,
  • kontrola układu elektrycznego,
  • sprawdzenie wydajności urządzenia,
  • sprawdzenie układu odprowadzającego wodę,

Każde urządzenie klimatyzacyjne wymaga okresowej kontroli, jeżeli producent nie narzuca nam określonej ilości przeglądów okresowych, to powinno się wykonywać taki przegląd przynajmniej dwa razy w roku. Najlepiej przed sezonem i po. W najgorszym przypadku przynajmniej raz w roku.

Musimy pamiętać, iż chcąc zachować gwarancję naszego klimatyzatora, musimy wykonywać serwis zgodnie z zaleceniami producenta. Coraz częściej klimatyzacje są wykorzystywane do ogrzewanie pomieszczeń z powodu ekonomicznych zalet oraz szybkości działania, dlatego nie można ignorować serwisowania urządzeń.

Szczególnie powinniśmy dbać o klimatyzatory wykorzystywane w miejscach takich jak: restauracje, sklepy oraz wszystkie obiekty użyteczności publicznej.

Można sobie zadać pytanie, dlaczego serwis klimatyzacji jest taki ważny.

Pomijając aspekt wymogów producenta, to jednak regularne serwisowanie klimatyzacji ma ogromny wpływ na jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym przebywamy. Ma też wpływ na nasze zdrowie ponieważ w układach klimatyzacyjnych nie serwisowanych gromadzą się drobnoustroje, wirusy oraz inne bakterie. Jest to nie korzystne w szczególności dla alergików.

Nasza firma wykorzystuje tylko sprawdzone i oryginalne środki do odkażania oraz czyszczenia klimatyzatorów.

Zapraszamy do kontaktu.