WENTYLACJA

Powietrze – czyli świeżość i komfort. Możliwość odetchnięcia pełną piersią podczas codziennej pracy gwarantuje właściwa wymiana powietrza – podstawowe zadanie, wykonywane przez systemy wentylacyjne, zamontowane w pomieszczeniu.

Wentylacja to skuteczna walka z różnego rodzajami zanieczyszczeń, które gromadzą się w powietrzu. Dzięki montażowi wentylacji zwalczysz nadmierne stężenie wydychanego przez nas dwutlenku węgla, kurz i roztocza, grzyby czy wszechobecne drobnoustroje i dym z papierosów.

Montaż wentylacji pozwoli również na przeciwdziałanie wilgoci, którą żywią się drobnoustroje. Wilgoć sprawia, że na naszych oknach czy narożnikach ścian skrapla się woda, a co za tym idzie – pleśń znajduje idealne warunki do rozwoju. Stąd już niewielki krok w stronę rozwoju alergii i chorób.

Wentylacja to także wsparcie dla bezpiecznego użytkowania urządzeń grzewczych, takich jak kotły gazowe, kuchenki czy kominki.

Montaż wentylacji z Clima Projekt

Nasza firma wykonuje m.in. montaż wentylacji mechanicznej oraz montaż wentylacji z odzyskiem ciepła, nazywanej rekuperacją. Polega ona na odzysku ciepła z powietrza wyciąganego z pomieszczenia, w celu ogrzania powietrza nawiewanego. W okresie letnich upałów, tego rodzaju system pomaga schłodzić temperaturę pobieranego z zewnątrz powietrza.

Nie zapominamy oczywiście o wszelkiego rodzaju halach produkcyjnych czy fabrykach. To właśnie w tych miejscach jesteśmy szczególnie narażeni na wdychanie różnego rodzaju związków chemicznych, zatem wymiana powietrza jest tam niezbędna.

Montaż wentylacji, wykonywany przez naszych fachowców, obejmuje:

  • wentylacja budynków użyteczności publicznej
  • wentylacja biur
  • wentylacja domów
  • wentylacja centrów handlowych
  • wentylacja fabryk
  • wentylacja hal produkcyjnych.

Montaż wentylacji obejmuje zarówno Warszawę, jak i cały kraj – dla inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji użytku publicznego.

Clima Projekt
komfort na jaki zasługujesz!

Mamy nadzieję, że – tak jak my – uważasz firmę Clima Projekt za eksperta i najlepszego fachowcaw dziedzinie montażu klimatyzacji.