O NAS

Kim jesteśmy?

Marka Clima Projekt powstała, aby zapewniać odpowiedni klimat we wszelkiego rodzaju wnętrzach. Klimatyzacje, wentylacje i pompy ciepła to narzędzia, dzięki którym pragniemy sprawić, że nasi klienci wszędzie tam, gdzie przebywają, będą się czuli komfortowo i zdrowo.

 

Najwyższa jakość usług i profesjonalne doradztwo na każdym etapie procesu użytkowania urządzeń HVAC (ogrzewanie (heating), wentylacja (ventilation), klimatyzacja (air conditioning)) to zadanie, które nasi eksperci realizują od lat. Od diagnozy zapotrzebowania i doboru urządzenia, przez estetyczny i sprawny montaż, po opiekę serwisową i usuwanie awarii - montażyści i serwisowcy firmy Clima Projekt szkolą się i zdobywają doświadczenie, by każdego dnia podnosić swoją wiedzę i umiejętności oferowane klientom.

Kim jesteśmy?
Lorem ipsum

Doświadczenie i wiedza

Nasza firma co roku wykonuje ponad 1000 instalacji klimatyzacji oraz kilkadziesiąt montaży wentylacji.

 

Takie doświadczenie pozwala nam mówić o naszej pracy, używając dwóch ważnych dla nas słów: profesjonalizm oraz jakość. Dzięki tak dużej liczbie wykonanych montaży zdobyliśmy wiedzę oraz doświadczenie, które pozwala na wykonanie najbardziej skomplikowanych instalacji, których inne firmy nie chcą się podjąć. Staramy się ciągle rozwijać i uczestniczymy we wszystkich szkoleniach organizowanych przez producentów w celu podniesienia naszych kwalifikacji oraz uzupełnienia wiedzy o nowościach na rynku klimatyzacji oraz wentylacji.

Wszechstronne usługi

Nasze bogate doświadczenie przedkłada się na szeroki zakres realizowanych przez nas projektów.

 

Podejmujemy się wszystkich typów instalacji. Realizujemy zarówno zlecenia dla osób prywatnych jak i wszelkiego typu instytuacji oraz przedsiębiorstw. Nasze ekipy montażowe mają doświadczenie w projektach realizowanych zarówno w prywatnych domach i mieszkaniach, jak i biurach oraz halach przemysłowych.

Nasze realizacje krok po kroku

ETAP 1

OGLĘDZINY

Każde miejsce, w którym montujemy klimatyzację czy wentylację, jest inne.

 

Dlatego też, zanim podejmiemy jakiekolwiek działanie, spotykamy się z klientem i dokładnie oglądamy miejsce montażu. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować się na sytuacje, które pojawią się na późniejszym etapie prac montażowych. Dzięki spotkaniu dowiadujemy się, jakie jest nasłonecznienie pomieszczenia, ile przebywa w nim osób oraz jakie ciepło mogą oddawać urządzenia, które się tam znajdują – to wszystko ma ogromny wpływ na dobór klimatyzacji czy wentylacji.

ETAP 2

PROJEKT

Nie ma realizacji, której nie poprzedzałby staranny projekt.

 

Po spotkaniu i oględzinach miejsca montażu klimatyzacji, jak również po otrzymaniu informacji dotyczących oczekiwań wobec wykonywanej usługi od klienta, następuje faza projektowania oraz dobór właściwych urządzeń. Propozycje naszych rozwiązań przesyłamy do klienta w celu akceptacji lub ewentualnych propozycji zmian w projekcie.

ETAP 3

MONTAŻ

Fachowy i estetyczny montaż to kluczowy moment realizacji.

 

Po akceptacji projektu oraz wyborze urządzeń, przystępujemy do montażu klimatyzacji lub wentylacji. Prace wykonujemy w terminach wybranych przez Klienta. Profesjonalna ekipa wykonuje prace, a następnie dokonuje rozruchu urządzenia oraz szkoli z jego obsługi, przekazując protokół pomiarów i montażu.

ETAP 4

OPIEKA SERWISOWA

Opiekujemy się naszymi instalacjami w całym cyklu życia.

 

Dokonujemy regularnych przeglądów serwisowych kluczowych dla sprawnego i zdrowego dla użytkowników działania klimatyzacji. Umiemy zrealizować potrzebne wymiany części eksploatacyjnych oraz naprawy.

Poszukujemy pracowników

Ciągły rozwój firmy oraz chęć zdobywania nowych klientów stwarza nam możliwość zatrudniania nowych współpracowników, dlatego jeśli jesteś ambitną osobą, która nie boi się nowych wyzwań i jest chętna do nauki i pracy zapraszamy Cię do naszego zespołu. Atmosfera w naszej firmie pozwala na swobodę oraz mobilizuje do dalszego rozwoju w branży HVAC.

Poszukujemy pracowników

Dołącz do nas!

DORADCA KLIENTA

DORADCA KLIENTA

Masz więdzę lub wykształcenie z zakresu projektowania instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła? Lubisz pracę z bogatym i zróżnicowanym portfolio zleceń? Chciałbyś rozwijać się w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która podejmuje się także nietypowych wyzwań? Skontaktuj się z nami aby rozpocząć pracę w naszym zespole.

INSTALATOR

INSTALATOR

Masz wiedzę techniczną lub wykształcenie z zakresu obsługi urządzeń HVAC? Umiesz myśleć analitycznie i rozwiązywać problemy? Lubisz pracę w zmiennych warunkach, a powierzone zadania realizujesz ze starannością i dokładnością? Interesujesz się nowinkami technologicznymi i umiesz zastosować swoją wiedzę w praktyce? Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć pracę w naszym zespole.

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA

Lubisz kontakt z ludźmi, jesteś komunikatywny i otwarty na poszerzanie swojej wiedzy technicznej w celu jak najbardziej efektywnej obsługi klienta? Cechujesz się cierpliwością, odpornością na stres i starannością w realizacji powierzonych zadań? Chciałbyś rozwijać się w przyszłościowej branży, poszerzając swoją wiedzę i umiejętności? Skontaktuj się z nami, aby rozpocząć pracę w naszym zespole.

Nasze marki

Lata pracy w branży zaowocowały bliską współpracą naszej firmy z wiodącymi markami na rynku HVAC. W ofercie posiadamy urządzenia wszystkich wiodących producentów. Jeśli jednak poszukujesz klimatyzacji innego producenta – jesteśmy w stanie sprowadzić ją specjalnie dla Ciebie.

Dołącz do nas na Facebooku

Dołącz do nas na Facebooku i od dziś bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami w branży oraz naszymi ofertami specjalnymi! Obserwuj nas, by znaleźć ofertę dla siebie oraz wiele przydatnych informacji.